۰

اختصاصی GTA MODS : اطلاعات فاش شده از نسخه بعدی مجموعه سرقت بزرگ اتومبیل (GTA VI)

GTA4Wallpaper_1418_1239981897

امروزی برای شما خبری داریم که برق از سر شما می پراند…بله، امروز برای شما اطلاعات فاش شده از نسخه بعدی بازی سرقت بزرگ اتومبیل را به اشتراک می گذاریم که از طرف لو دهنده ی معتبر ما ارسال شده است و به احتمال ۸۰ درصد واقعیت دارد و می توانیم به خیال راحت به این اطلاعات اطمینان کنیم.

اولین موضوعی که در اطلاعات مورد نظر که به دست ما رسیده است میدرخشد موضوع و داستان بازی است. طبق این اطلاعات داستان بازی دنباله روی قسمت vice city خواهد بود و شخصیت اصلی بازی tommy verciti می باشد اما در این باره که امکان تعویض بازیکن مانند آن چیزی که در جی تی ای وی دیدیم اطلاعاتی به دست ما نرسیده است.

محیط VICE CITY با موتور گرافیک RAGE
محیط VICE CITY با موتور گرافیک RAGE

نکته دیگری که در اطلاعات ما موجود بود شهر اصلی بازی است که مانند نسخه vice city  همان دو جزیره vice city شهر اول بازی خواهد که گسترس یافته و بزرگتر شده همچنین توجه ویژه ای به قسمت ساحلی بازی یعنی همان washington beach شده است. لازم به ذکر است که در نقشه جدید کوهستان های گسترده به علاوه دریا های پهناور تر اضافه شده است تا بازی بیش تر هیجان انگیر تر و چالش برانگیر تر شود.

GTA-VI-MAP-GTAMODS
نقشه احتمالی بازی GTA VI (اختصاصی GTAMODS)

نکته تعجب برانگیر دیگری که در این اطلاعات به چشم می خورد اضافه شدن نقشه بازی GTA III یعنی لیبرتی سیتی به نقشه کلی بازی است تا محیط بازی از آن چه هم که هست بزرگ تر شود. خیلی جالب است راک استار تصمیم گرفته با ترکیب دو بازی بزرگ خودش بازی بعدیش را بسازد، در واقع این تصمیم باعث می شود افرادی که خاطراتی بسیار زیادی با این مجموعه بازی دارند بیشتر به خریدن این بازی ترغیب شوند.

GTA-VI-LEAKED-BY-GTAMODS
تصویرلو رفته از ساحل washington beach در GTA VI (اختصاصی GTAMODS)

آخرین موردی که در مورد این بازی به دست ما رسیده درباره تاریخ عرضه،گرافیک بازی و کنسول هایی که این بازی برای آن عرضه می شوند. این بازی فوق العاده در تابستان ۲۰۱۷ برای کنسول های XBOX ONE و PS4 عرضه می شود و در حدود اوایل ۲۰۱۹ برای PC عرضه می شود. باعث تاسف است که این بازی برای کنسول های نسل شش یعنی XBOX 360 و PS3 عرضه نمی شود که دلیل آن را می توان سنگینی بازی و گرافیک نفس گیر آن بیان کرد. طبق اطلاعات ما این بازی در تمام کنسول ها در رزولوشن ۱۰۸۰P و با نرخ ۶۰FPS اجرا می شود.

حاشیه :: برخی اطلاعات و شایعات حاکی از از آن است ممکن است نقشه ی برخی از شهر های بزرگ دنیا مانند لندن و پاریس در این بازی شبیه سازی شوند البته این مورد زیاد محتمل نیست و احتمالا شایعه ای ضعیف از طرف برخی سودجویان است

به هرحال برای اطلاعات بیشتر باید دو سال دیگر صبر کنیم اما تا آن زمان می توانید به اطلاعات جی تی ای مدز اعتماد کنید.

منتظر اطلاعات بیشتر باشید…

پاسخ دهید